X

תנאי שימוש באתר קנדו

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

1. קדימון

אתר cajon.co.il (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (כלי נגינה קחונים וכלי הקשה) ייצוגי עבור "cajon.co.il" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר cajon.co.il ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר cajon.co.il.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של קנדו כלי הקשה cajon.co.il ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר קנדו כלי הקשה cajon.co.il

5. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

6. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז צפון.

7. מדיניות אספקת מוצרים

אנו עושים כמיטב יכולתינו לשלוח את המוצרים בהקדם האפשרי עם קבלת ההזמנה והתשלום עבורם. עם כל זאת המועד המקובל לזמן האספקה היא עד 14 ימי עסקים. ימי העסקים מתייחסים לימים ראשון עד חמישי, למעט שישי, שבת, ערבי חג, ערבי מועד, ימי חג, ימי מועד וימי שבתון. מניין ימי האספקה יחל מיום העסקים הראשון שלאחר יום הסדרת התשלום. במקרה בו הלקוח מסר פרטים חסרים או שגויים, ידחה מועד האספקה עד קבלת הפרטים הנכונים. האתר ומפעליו לא יהיו אחראים לאיחורים בזמן האספקה במצבים שאינם בשליטתם.צוות קנדו כלי הקשה עושה כל מאמץ להוציא הזמנות במהירות האפשרית תןך הקפדה על איכות ללא פשרות.

8. מדיניות החזרות

תודה על שקנית בקנדו כלי הקשה!

אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה לחלוטין מרכישה אנו מזמינים אותך לעיין במדיניות שלנו בנושא החזרים והחזרים. מדיניות החזר והחזרים כספיים

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"

התנאים הבאים חלים על כל מוצרים שרכשת איתנו.

חברה (המכונה "החברה", "אנחנו"" או "שלנו" בהסכם זה) מתייחסת לקנדו כלי הקשה

טובין מתייחסים לפריטים המוצעים למכירה באתר-הזמנות פירושו בקשה מצדך לרכוש מאתנו טובין.

זכויות ביטול ההזמנה שלך

  • אתה רשאי לבטל את ההזמנה שלך תוך 7 ימים מבלי שתתן סיבה לכך.
  • המועד האחרון לביטול הזמנה הוא 7 ימים מהמועד בו קיבלת את הסחורה .
  • על מנת לממש את זכותך לבטל, עליך ליידע אותנו על החלטתך באמצעות הצהרה ברורה. אתה יכול ליידע אותנו על החלטתך במייל: [email protected]

אנו נשיב לך לא יאוחר מ- 14 יום מהיום בו אנו מקבלים את הסחורה המוחזרת. אנו נשתמש באותם אמצעי תשלום שבהם השתמשת בהזמנה, ולא תישא בכל עמלה בגין החזר כזה תנאים להחזר על מנת שהסחורה תהיה זכאית להחזר, אנא וודא כי:

  • הסחורה נרכשה בשבעת הימים האחרונים
  • המוצרים נמצאים באריזה המקורית

לא ניתן להחזיר את הסחורה הבאה:

  • אספקת מוצרים המיוצרים במפרט שלך או המותאמים אישית באופן ברור. זאת אומרת כלי שיוצר בהזמנה אישית צבע מיוחד מידות הדפסות וכו..
  • סחורה אשר נפגמה בזמן פתיחתה לאחר פתיחתה ו/או במהלך השימוש .
  • הסחורה אשר לאחר המסירה, מעורבת באופן בלתי נפרד עם פריטים אחרים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב להחזר סחורה שאינה עומדת בתנאי ההחזרה לעיל לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

החזרת טובין

אתה הלקוח אחראי לעלות והסיכון בהחזרת הסחורה אלינו. עליך לשלוח את הסחורה לכתובת הבאה:

קנדו כלי הקשה, מעלה צביה ד.נ בקעת בית הכרם,  מיקוד 20129

איננו יכולים להיות אחראים למוצרים שנפגעו או אבדו למשלוח בתמורה. לכן אנו ממליצים על שירות דואר מבוטח ומעקב. איננו יכולים להוציא החזר ללא קבלת הסחורה בפועל .

מתנות

אם הטובין סומנו כמתנה בעת הרכישה ונשלחו ישירות אליך, תקבל זיכוי במתנה בגין שווי ההחזר שלך. לאחר קבלת המוצר שהוחזר, תעודת מתנה תשלח אליך בדואר.

אם הסחורה לא סומנה כמתנה בעת הרכישה, או נותן המתנות נשלח לפקודה על מנת למסור אותה בהמשך, אנו נשלח את ההחזר לנותן המתנות.

צור איתנו קשר

אם יש לך שאלות לגבי מדיניות ההחזר וההחזרים שלנו, אנא צור איתנו קשר:

[email protected] | 04-6619201